ΝΙΚΗ ΓΟΗΤΡΟΥ ΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΑΛΑΜΑ ΜΕ 3-1 ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΥΔΝΑΣ ΚΙΤΡΟΥΣ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/TSIOLIS-ATROMITOS-PIDNA-045.jpg?itok=Gch2etiv)
Νίκη γοήτρου για τον Ατρόμητο Παλαμά με 3-1 επι της Πύδνας Κίτρου και χωρίς βαθμολογική σημασία αφού η ομάδα της Κατερίνης εξασφάλισε την άνοδο στην Γ Εθνική με βαθμολογική απόσταση ασφαλείας.
Οι πράσινοι του Βάϊου Καραγιάννη στο δεύτερο ημίχρονο αποφάσισαν να δείξουν την δυναμική του Παλαμά και στο 50 ο Μερεντίτης εκανε το 1-0 ισοφάρισε η ομάδα της Κατερίνης στο 55’ ενώ ο Κόκκινος μετά από χτύπημα κορνερ έκανε το 2-1 με κεφαλιά και το τελικό 3-1 έγραψε ο Αναγνωστόπουλος.
Με αυτό τον τρόπο έληξε η προσπάθεια των μπαράζ για τον Ατρόμητο Παλαμά και η ομάδα του Παλαμά καταχειροκροτήθηκε από τους φιλάθλους του
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια