Καλοκαιρινή εκδήλωση και επίδειξη Ταεκβοντό του Αθλητικού Αγωνιστικού Συλλόγου Ταεκβοντό Καρδίτσας & του γυμναστηρίου ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/65391929_867577843595291_2614347009687027712_n.jpg?itok=b1SjIw4T)
Με μεγάλη επιτυχία έγινε η καλοκαιρινή εκδήλωση και επίδειξη Ταεκβοντό του Αθλητικού Αγωνιστικού Συλλόγου Ταεκβοντό Καρδίτσας & του γυμναστηρίου ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ.
Η Εκδήλωση έγινε στο δημοτικό αναψυκτήριο στον Παυσίλυπο το απόγευμα της Τετάρτης με προσκεκλημένους τον αντιδήμαρχο Καρδίτσας κ. Ξυλωμένο Κων/νο και τους προπονητές κ. Βαμβακίδη Θεόδωρο , Μπλάτσιο Δημήτριο & Σειρανίδη Ιωάννη.
Ο προπονητής κ. Κουκουλέτσος Βάϊος ευχαρίστησε τους προσκεκλημένους για την παρουσία τους καθώς και τους γονείς των αθλητών –τρων που ήταν δίπλα στα παιδιά τους όλη την χρονιά σε κάθε διοργάνωση .
Οι αθλητές -τριες παρουσίασαν εναέρια σαπίσματα ,αυτοάμυνες, πούμσε , αγωνιστικό Ταεκβοντό & χορογραφίες . Στο τέλος της εκδήλωσης έγινε και η απονομή των Ζωνών & διπλωμάτων σε όλους τους επιτυχόντες αθλητές -τριες .
Το Δ.Σ. του Αθλητικού Αγωνιστικού Συλλόγου Ταεκβοντό Καρδίτσας και το γυμναστήριο ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ευχαρίστησαν τους παρευρισκόμενους και τους αθλητές-τριες για την εκπληκτική αγωνιστική χρονιά και τους ευχήθηκαν καλό καλοκαίρι!
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια