Ειδήσεις - 1ημέρα 16 ώρες πιο πριν
Με Επιτυχία Ολοκληρώθηκε το Καλοκαιρινό Τουρνουά Τάβλι Μεσενικόλα
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Τετ, 21/08/2019 - 19:37.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/68703381_1117420318451911_7716423872756580352_n.jpg?itok=kp2PIPNS)
Εξαιρετική επιτυχία σημείωσε το ανοιχτό τουρνουά αγωνιστικού τάβλι στον Μεσενικόλα που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 18 Αυγούστου στην πλατεία του χωριού. Από τους 17 αγωνιζόμενους παίχτες, νικητής αναδείχτηκε ο Βαγγέλης Γιαννής που επικράτησε στο τελικό του Βαγγέλη Λωρίδα με 7-4.
Ο Σ.Α.Τ.Ο.Κ. οφείλει να ευχαριστήσει την Ένωση Μεσενικολιτών Αθήνας με τον πρόεδρό του Χρυσόστομο Καρβούνη καθώς και τον συνδιοργανωτή Σεραφείμ Μηλιώνη για το έπαθλο του νικητή ( δερμάτινο τάβλι) και τα δωρεάν ροφήματα της εκδήλωσης. Επίσης ευχαριστούμε το καφενείο του Γιώργου Αντωνούλα για την διάθεση των τραπεζοκαθισμάτων.
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΑΒΛΙ - ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
![](/sites/default/files/68799176_1117420748451868_8780675498364633088_n.jpg)
![](/sites/default/files/68799176_1117420748451868_8780675498364633088_n.jpg)
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια