''ΓΕΝΕΘΛΙΑ'' ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ ΚΕΣΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ video
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/kesn-006.jpg?itok=XJda_J30)
Με δοξολογία και επιδείξεις το στρατόπεδο ΚΕΣΝ γιόρτασε την επετειακή παρουσία στο Νομό Καρδίτσας.
Παρουσία των αρχών της πόλεως οι εκπαιδευόμενοι στο Κέντρο Εκπαίδευσης Στρατονομίας παρουσίασαν μέσα από ασκήσεις ακριβείας και ασκήσεις αυτοάμυνας το υψηλό επίπεδο εκπαίδευσης .
Στην γενέθλια εκδήλωση του ΚΕΣΝ παρεστησαν η θεματική αντιπεριφερειαρχης Θεσσαλίας Γεωργία Κόκκαλη Κουβέλη ,ο δήμαρχος Καρδίτσας Κωστας Παπαλος,ο διοικητής του ΚΕΣΝ ανώτατοι αξιωματικοί του ΓΕΣ,καθως και συγγενείς των στρατευσίμων
![](/sites/default/files/pictures/kesn-008.jpg)
![](/sites/default/files/pictures/kesn-015.jpg)
![](/sites/default/files/pictures/kesn-020.jpg)
![](/sites/default/files/pictures/kesn-031.jpg)
ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ.(απολαυστε σε ποιοτητα HD )
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια