ΕΞΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ¨ΘΕΟΔΩΡΙΔΕΙΟ ΚΕΝΤΡΟ-ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ¨
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/unnamed%20%282%29_12.jpg?itok=5iTeWVIu)
Μέσα στα πλαίσια του Προγράμματος Κοινωνικοποίησης οι νέοι – ες του ¨Θεοδωρίδειου Κέντρου – Ορίζοντες¨ του Δήμου Καρδίτσας, πραγματοποίησαν έξοδο στο εστιατόριο ¨Κοτόπουλα¨ στον Αγ. Θεόδωρο Καρδίτσας, συνοδευόμενοι από την Πρόεδρο του Δ.Σ. κα. Αντωνίου Ελένη, το προσωπικό του Κέντρου καθώς και μία εθελόντρια. Το τραπέζι ήταν προσφορά του κ. Βα∙ι∙όπουλου Θωμά, ιδιοκτήτη του εστιατορίου, όπου πρόσφερε το γεύμα στη μνήμη των γονιών του, Βασίλη και Σοφίας Βα∙ι∙οπούλου.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια