Ειδήσεις - 1ημέρα 14 ώρες πιο πριν
Στη Μέλισσα αύριο ο Ποιμενάρχης μας
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Τρί, 04/04/2017 - 18:25.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ. Τιμόθεος, την Τετάρτη 5 Απριλίου 2017 και ώρα 6:30΄μ.μ., θα τελέσει την Ακολουθία των Προηγιασμένων Τιμίων Δώρων στον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Μέλισσας.
Κατά τη διάρκεια αυτής θα ψάλλει η χορωδία της Σχολής Βυζαντινής Μουσικής «Άγιος Ιωάννης ο Δαμασκηνός» της Ιεράς μας Μητροπόλεως.
***
Ο Πανοσιολογιώτατος Αρχιμανδρίτης π. Κυριακός Τσολάκης, Ιεροκήρυξ της Ιεράς μας Μητροπόλεως, την Τετάρτη 5 Απριλίου και ώρα 7:00΄μ.μ., θα τελέσει την Ακολουθία των Προηγιασμένων Τιμίων Δώρων στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Γοργοβιτών.
Εκ της Ιεράς Μητροπόλεως
Κατά τη διάρκεια αυτής θα ψάλλει η χορωδία της Σχολής Βυζαντινής Μουσικής «Άγιος Ιωάννης ο Δαμασκηνός» της Ιεράς μας Μητροπόλεως.
***
Ο Πανοσιολογιώτατος Αρχιμανδρίτης π. Κυριακός Τσολάκης, Ιεροκήρυξ της Ιεράς μας Μητροπόλεως, την Τετάρτη 5 Απριλίου και ώρα 7:00΄μ.μ., θα τελέσει την Ακολουθία των Προηγιασμένων Τιμίων Δώρων στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Γοργοβιτών.
Εκ της Ιεράς Μητροπόλεως
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια