Ειδήσεις - 1ημέρα 10 ώρες πιο πριν
4η ΧΑΛΑΡΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΥ ΣΚΙ ΆΓΡΑΦΑ-ΒΟΥΤΣΙΚΑΚΙ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
Υποβλήθηκε στις Πέμ, 05/02/2015 - 13:32.
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/8188016_orig.jpg?itok=nnMun0Gs)
Το Σαββατοκύριακο 7/8 Φεβρουαρίου, θα διεξαχθεί στο Χιονοδρομικό Κέντρο Καραμανώλη,η 4η Χαλαρή Συνάντηση Ορειβατικού Σκι Άγραφα-Βουτσικάκι, υπό την διοργάνωση του Ορειβατικού Χιονοδρομικού Ομίλου Καρδίτσας (Ο.Χ.Ο.Κ.) και του Συλλόγου Ορειβασίας Χιονοδρομίας Τρικάλων (Σ.Ο.Χ.Τ.).
Επιπλέον, σε συνεργασία με την εταιρία "Kλαουδάτος" θα υπάρχει η δυνατότητα Skitest και στο τέλος της συνάντησης, την Κυριακή 14:00, θα πραγματοποιηθεί η κοπή πίτας του Ο.Χ.Ο.Κ.
Επιπλέον, σε συνεργασία με την εταιρία "Kλαουδάτος" θα υπάρχει η δυνατότητα Skitest και στο τέλος της συνάντησης, την Κυριακή 14:00, θα πραγματοποιηθεί η κοπή πίτας του Ο.Χ.Ο.Κ.
Βαθμολογήστε το άρθρο:
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια