Γ ΕΘΝΙΚΗ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ -ΝΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ


 
Εικόνα tadmin
Εκτυπώσιμη μορφήΕκτυπώσιμη μορφή

Η Αναγέννηση έχασε με 0-1 από τον Οικονόμο Τσαριτσάνης και γκολ του Μούλτσιου στο Β ημίχρονο.
Ο ΑΟ Σελλάνων πηρε σπουδαίο τρίποντο από τον Αχιλλέα Νεοκαισάρειας και Γκολ του Ατζέκου.
Ο Απόλλων Μακρυχωρίου έχασε με 2-1 από τον Θησέα Αγριάς



Στιγμιότυπα απο την ΑΣΑ-Οικονόμου

07.10. 11:00 Τελικό Ένωση Ασπροπύργου 7 - 0 Α.Ο. Εικοσιμίας      
  07.10. 12:00 Τελικό Θύελλα Καμαρίου 3 - 1 Χαραυγιακός      
  07.10. 13:00 Τελικό Άγιος Ιερόθεος 4 - 3 Πανθηραϊκός      
  07.10. 13:30 Τελικό Φοίβος Κρεμαστής 1 - 2 Πανηλειακός      
  07.10. 16:00 Τελικό AEEK ΣΥΝ.KA. 0 - 0 Α.Ο. Παλαιοχώρας (0 - 0)    
  07.10. 16:00 Τελικό Α. Σ. Γιαννιτσών 4 - 0 Μελιτέας Μελίτης      
  07.10. 16:00 Τελικό Α.Π.Ε. Λαγκαδά 2 - 1 ΠΑΟ Κουφαλίων      
  07.10. 16:00 MTA ΑΕ Πελλάνας - Αμβρυσσέας      
  07.10. 16:00 MTA Αιγάλεω - Απόλλων Ερέτριας      
  07.10. 16:00 MTA Αιολικός - Καλλιθέα      
  07.10. 16:00 Τελικό Αμπελακιακός 2 - 1 Ατρόμητος Πειραιά      
  07.10. 16:00 Τελικό Αναγέννηση Καρδίτσας 0 - 1 Οικονόμος      
  07.10. 16:00 MTA ΑΟ Κατασταρίου - Πάμισος      
  07.10. 16:00 Τελικό Ασπίδα Ξάνθης 0 - 3 Άρης Αβάτου      
  07.10. 16:00 Τελικό Αστέρας Αμαλιάδας 0 - 2 Θύελλα Ραφήνας      
  07.10. 16:00 Τελικό Αχαρναϊκός 0 - 1 Διαγόρας      
  07.10. 16:00 Τελικό Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0 - 1 Α.Ο. Σελλάνων      
  07.10. 16:00 Τελικό Γιούχτας 2 - 0 Ιωνικός Νικαίας      
  07.10. 16:00 MTA Εδεσσαϊκός - Αγροτικός Αστέρας      
  07.10. 16:00 Τελικό Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0 - 1 Πανσερραϊκός      
  07.10. 16:00 Τελικό Εθνικός Σιδηροκάστρου 1 - 1 Απόλλων Παραλιμνίου      
  07.10. 16:00 Τελικό Ερμής Αμυνταίου 1 - 3 Άρης Παλαιοχωρίου      
  07.10. 16:00 MTA Ηλυσιακός - Άγιοι Ανάργυροι      
  07.10. 16:00 Τελικό Θησέας Αγριάς 2 - 1 Απόλλων Μακρυχωρίου      
  07.10. 16:00 Τελικό Θρίαμβος Σερβανιών 0 - 0 Μακεδονικός Σιάτιστας      
  07.10. 16:00 Τελικό Καβάλα 0 - 0 Κεραυνός Πέρνης (0 - 0)    
  07.10. 16:00 MTA Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη      
  07.10. 16:00 Τελικό Κερατσίνι 1 - 0 ΑΕ Νεάπολης      
  07.10. 16:00 Τελικό Κρόνος Αργυράδων 1 - 1 Αχέρων Καναλακίου      
  07.10. 16:00 Τελικό Λευκίμμη 2 - 2 Μακεδονικός Φούφας      
  07.10. 16:00 Τελικό Μακεδονικός 2 - 1 Ελπίς Σκουτάρεως      
  07.10. 16:00 MTA Μανδραϊκός - Ερµιονίδα      
  07.10. 16:00 Τελικό Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2 - 0 Γρεβενά Αεράτα      
  07.10. 16:00 Τελικό Νέστος Χρυσούπολης 2 - 2 ΑΕ Καλαμπακίου      
  07.10. 16:00 MTA Νίκη Αγκαθιάς - Ολυμπιακός Κυμίνων      
  07.10. 16:00 Τελικό Ολυμπιακός Βόλου 2 - 0 ΑΣ Μετέωρα      
  07.10. 16:00 Τελικό Ορφέας Ξάνθης 1 - 1 Αλέξανδρος Κιλκίς      
  07.10. 16:00 Τελικό ΟΦ Ιεράπετρας 0 - 0 Ατσαλένιος (0 - 0)    
  07.10. 16:00 Τελικό Παλληνιακός 3 - 0 Νίκη Τραγανού      
  07.10. 16:00 Τελικό Παναργειακός 2 - 1 ΑΟ Υπάτου      
  07.10. 16:00 MTA Παναρκαδικός - Ενωση Λέρνας      
  07.10. 16:00 Τελικό ΠΑΟ Βάρδας 2 - 0 Πανμοβριακός      
  07.10. 16:00 Τελικό ΠΑΟ Κοσμίου 4 - 1 Αετός Ορφανού      
  07.10. 16:00 Τελικό Πιερικός 2 - 2 Αστέρας Ιτέας      
  07.10. 16:00 Τελικό ΠΟ Τριγλιας 3 - 0 Αλμωπός Αριδαίας      
  07.10. 16:00 Τελικό Προοδευτική 0 - 1 Επισκοπή      
  07.10. 16:00 Τελικό Σούλι Παραμυθίας 1 - 1 Ναυπακτιακός Αστέρας      
  07.10. 16:00 Τελικό Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 0 Θεσπρωτός      
  07.10. 16:00 Τελικό Φωκικός 0 - 0 Γ.Σ. Αλμυρού (0 - 0)    
  07.10. 16:00 MTA Χαλκίδα - Κόρινθος    
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Νίκη Βόλου 2 2 0 0 9:1 6
   
2. Ολυμπιακός Βόλου 2 2 0 0 4:1 6
   
3. Α.Ο. Σελλάνων 2 2 0 0 3:0 6
   
4. Γ.Σ. Αλμυρού 2 1 1 0 2:1 4
   
5. Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2 1 0 1 2:2 3
   
6. Οικονόμος 2 1 0 1 2:2 3
   
7. Απόλλων Μακρυχωρίου 2 1 0 1 2:2 3
   
8. ΑΣ Μετέωρα 2 1 0 1 2:2 3
   
9. Θησέας Αγριάς 2 1 0 1 2:6 3
   
10. Πιερικός 2 0 1 1 2:3 1
   
11. Αστέρας Ιτέας 2 0 1 1 2:4 1
   
12. Φωκικός 2 0 1 1 1:2 1
   
13. Αναγέννηση Καρδίτσας 2 0 0 2 1:3 0
   
14. ΑΟ Στυλίδας 2 0 0 2 1:6 0
 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
14.10. 16:00 Α.Ο. Εικοσιμίας Καλαμάτα    
  14.10. 16:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Γιούχτας    
  14.10. 16:00 Α.Ο. Σελλάνων Νίκη Βόλου    
  14.10. 16:00 Αγροτικός Αστέρας Νίκη Αγκαθιάς    
  14.10. 16:00 ΑΕ Καλαμπακίου Ορφέας Ξάνθης    
  14.10. 16:00 Αετός Ορφανού Εθνικός Σιδηροκάστρου    
  14.10. 16:00 Αλέξανδρος Κιλκίς ΠΑΟ Κοσμίου    
  14.10. 16:00 Αμβρυσσέας ΑΟ Κατασταρίου    
  14.10. 16:00 ΑΟ Υπάτου ΑΕ Πελλάνας    
  14.10. 16:00 Απόλλων Ερέτριας Θύελλα Καμαρίου    
  14.10. 16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου ΑΟ Στυλίδας    
  14.10. 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Κεραυνός Πέρνης    
  14.10. 16:00 ΑΣ Μετέωρα Αναγέννηση Καρδίτσας    
  14.10. 16:00 Αστέρας Βλαχιώτη Παναρκαδικός    
  14.10. 16:00 Αστέρας Ιτέας Θησέας Αγριάς    
  14.10. 16:00 Ατρόμητος Πειραιά ΑΕ Νεάπολης    
  14.10. 16:00 Ατσαλένιος Προοδευτική    
  14.10. 16:00 Αχέρων Καναλακίου Τηλυκράτης Λευκάδας    
  14.10. 16:00 Γ.Σ. Αλμυρού Αχιλλέας Νεοκαισάρειας    
  14.10. 16:00 Διαγόρας Ιαλυσός    
  14.10. 16:00 Διαγόρας Βραχνέικων Αχαρναϊκός    
  14.10. 16:00 Εδεσσαϊκός Α. Σ. Γιαννιτσών    
  14.10. 16:00 Εθνικός Πειραιώς Αμπελακιακός    
  14.10. 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως ΠΟ Τριγλιας    
  14.10. 16:00 Ερµιονίδα Ενωση Λέρνας    
  14.10. 16:00 Θύελλα Ραφήνας Παλληνιακός    
  14.10. 16:00 Ιωνικός Νικαίας Κερατσίνι    
  14.10. 16:00 Κόρινθος Αιολικός    
  14.10. 16:00 Μακεδονικός Φούφας Θεσπρωτός    
  14.10. 16:00 Μακεδονικός Σιάτιστας Κρόνος Αργυράδων    
  14.10. 16:00 Μελιτέας Μελίτης Μακεδονικός    
  14.10. 16:00 Ναυπακτιακός Αστέρας Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας    
  14.10. 16:00 Νέστος Χρυσούπολης Εθνικός Αλεξανδρούπολης    
  14.10. 16:00 Νίκη Τραγανού Παναιγιάλειος    
  14.10. 16:00 Οικονόμος Φωκικός    
  14.10. 16:00 Ολυμπιακός Κυμίνων Ερμής Αμυνταίου    
  14.10. 16:00 Ολυμπιακός Βόλου Πιερικός    
  14.10. 16:00 ΟΦ Ιεράπετρας AEEK ΣΥΝ.KA.    
  14.10. 16:00 Πάμισος Μανδραϊκός    
  14.10. 16:00 Παναργειακός Ένωση Ασπροπύργου    
  14.10. 16:00 Πανηλειακός ΠΑΟ Βάρδας    
  14.10. 16:00 Πανθηραϊκός Ηλυσιακός    
  14.10. 16:00 Πανσερραϊκός Ασπίδα Ξάνθης    
  14.10. 16:00 ΠΑΟ Κουφαλίων Αλμωπός Αριδαίας    
  14.10. 16:00 Σούλι Παραμυθίας Θρίαμβος Σερβανιών    
  14.10. 16:00 Φλωριάδα Λευκίμμη    
  14.10. 16:00 Φοίβος Κρεμαστής Αστέρας Αμαλιάδας    
  14.10. 16:00 Χαραυγιακός Καλλιθέα    
  14.10. 16:00 Άγιοι Ανάργυροι Αιγάλεω    
  14.10. 16:00 Άγιος Ιερόθεος Χαλκίδα    
  14.10. 16:00 Άρης Αβάτου Καβάλα    
  14.10. 16:00 Άρης Παλαιοχωρίου Α.Π.Ε. Λαγκαδά

 
Βαθμολογήστε το άρθρο: 
Δεν υπάρχουν ακόμα ψήφοι

Μεγέθυνση Κειμένου

  • Increase
  • Decrease
  • Normal

Current Size: 100%