ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΥΣ ΤΟΥ Κ.Ε.ΣΝ ΡΟΥΣΟΥ
![Εικόνα tadmin Εικόνα tadmin](https://secure.gravatar.com/avatar/a8eae080cb85d86c53bbe9b01b25eff9.jpg?d=https%3A//www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/gravatar/avatar.png&s=100&r=G)
![Εκτυπώσιμη μορφή Εκτυπώσιμη μορφή](https://www.karditsaportal.gr/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![](https://www.karditsaportal.gr/sites/default/files/styles/article_image_full_node/public/field/image/Foto.gif?itok=gbM2jdKP)
Τα κάλαντα της Πρωτοχρονιάς έψαλε στον Αντιπεριφερειάρχη Καρδίτσας κ. Βασίλη Τσιάκο η χορωδία του Κέντρου Εκπαίδευσης Στρατονομίας. Ο Αντιπεριφερειάρχης ευχήθηκε στους νεοσύλλεκτους στρατονόμους, τους αξιωματικούς και τους υπαξιωματικούς που υπηρετούν στο Κέντρο, Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένος ο Καινούργιος Χρόνος. Επίσης εξήρε την άψογη λειτουργία του Κ.Ε.ΣΝ Ρούσου λέγοντας πως αποτελεί ένα από τα δυναμικότερα Κέντρα του Ελληνικού Στρατού. Ακόμη υπογράμμισε την αγάπη με την οποία η τοπική κοινωνία έχει περιβάλλει αυτή τη σημαντική στρατιωτική μονάδα. Τέλος ευχήθηκε στους στρατονόμους «καλή θητεία» ενώ στους αξιωματικούς και τους υπαξιωματικούς του στρατοπέδου ευδόκιμη υπηρεσία.
- Εισέλθετε στο σύστημα ή εγγραφείτε για να υποβάλετε σχόλια